Seznam blogů
úterý 4. března 2014
neděle 2. března 2014
suprdupr
Ahoj už je tu březen a já tu mam suprovou písničku. Pokut si ji chceš poslechnout klik sem.<iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/Ggqkxod9q9I?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
pondělí 24. února 2014
příroda
Okolo nás je příroda a měli bychm jí chránit.
K čemu je dobrý chránit přírodu?
Příroda nám dává vše základní pro život. Neživá nám dává vodu,vzduch,teplo a světlo ap.
Bez neživé přírody nemůže žít ta živá a do ní patříme i mi. Rostliny nám dávají kyslík. Bez kyslíku nemůžeme žít. Neměli by chom po nich skákat a dupat. Neměli bychom v přírodě pohazovat odpatky.
Jak přírodu chránit?
a) nepohazujte odpatky! Když neni nikde koš tak si to dejte do batohu či kapsy! pokut to je okusek od jablka či slubka od jablka tak to můžeme zahodit ale ne ve městě!
b) nevitrhávat a nedupat po květinách! od toho jsou hřiště
c)nekouřit!
d)třídit odpatky!
K čemu je dobrý chránit přírodu?
Příroda nám dává vše základní pro život. Neživá nám dává vodu,vzduch,teplo a světlo ap.
Bez neživé přírody nemůže žít ta živá a do ní patříme i mi. Rostliny nám dávají kyslík. Bez kyslíku nemůžeme žít. Neměli by chom po nich skákat a dupat. Neměli bychom v přírodě pohazovat odpatky.
Jak přírodu chránit?
a) nepohazujte odpatky! Když neni nikde koš tak si to dejte do batohu či kapsy! pokut to je okusek od jablka či slubka od jablka tak to můžeme zahodit ale ne ve městě!
b) nevitrhávat a nedupat po květinách! od toho jsou hřiště
c)nekouřit!
d)třídit odpatky!
ahoj
Vítejte na mém blogu. Zde budou zajímavosti či záhady. Budou tu také monster high. Mh mam 8. Budou tu také mé názory. Snad se vám tu bude líbit.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)